MOD keresés

6 éve 7 hónapja #248595 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

Hello! Még mielőtt valaki kérdezné, nem szívtam semmit. Valamikor láttam egy olyan modot, amivel 1 klienssel fel lehet menni amcsi, ruszki, eu stb szerverre. Valaki nem tudja ezt nekem ellinkelni? Előre is köszi!


Jaja... én is hallottam; speed a neve és akárhova eljuttat ;) :troll:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248601 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Hello! Még mielőtt valaki kérdezné, nem szívtam semmit. Valamikor láttam egy olyan modot, amivel 1 klienssel fel lehet menni amcsi, ruszki, eu stb szerverre. Valaki nem tudja ezt nekem ellinkelni? Előre is köszi!


Erre gondoltál? : forum.worldofta...lient/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248602 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Gugli volt, kb. 20 másodperc. Azt, hogy működik-e, nem tudom, de neked jó szórakozást hozzá: forum.worldofta...opmost

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248619 Írta: Kulung69
Megválaszolva: Kulung69
Köszi mindenkinek!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248622 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Sziasztok!

A legfissebb xvm-et szeretném csak letölteni. A modxvm.com oldalon csak a régi van fönn.
Előre is köszönöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vorenus37

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 7 hónapja #248624 Írta: Vorenus37
Megválaszolva: Vorenus37

Sziasztok!

A legfissebb xvm-et szeretném csak letölteni. A modxvm.com oldalon csak a régi van fönn.
Előre is köszönöm.


Engem is érdekelne!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251029 Írta: kocka69
Megválaszolva: kocka69
Sziasztok melyik az a mod, vagy mod pack amiben benne van hogy csata közben a bal ctrl billentyűre középen kör alakban megjelenik a tank és legénység javító készlete és az egérrel lehet választani hogy mit akarok javítani. A választ előre is köszönöm.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252040 Írta: Reka-Hunnia
Megválaszolva: Reka-Hunnia
Van egy olyan mod ami csak annyit csinál, hogy játékba teszi az általad kiválasztott tankot. Tehát ha mondjuk elindítod, és bejelölsz egy tankot, akkor azt csatába teszi, de a tank a kezdőhelyről sehova nem fog moccanni. A csata végéig ott áll. Aztán csata végén a mod újra csatába teszi...és így akár 24 órát is játszik adott tank, de csak afk. Ez tiltott mod? Mert az ismerősöm szerint aki végigolvasta a tiltott modokról szóló förmedvényt..NEM tilos...lévén nem juttat csatában előnyhöz...vagy ilyesmi.

Főleg érdekelne mi haszna? Mondjuk prém tank esetében el tudom képzelni hogy a győztes/vesztes arány olyan hogy keres rajt pár ezüstöt. Meg mondjuk azt is elhiszem, hogy mára a jelentgetés (pláne bizonyos napszakban) hála a wot lesz@rom hozzáállásának értelmét vesztette. De amúgy ér valamit a csataszám?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252048 Írta: geritango
Megválaszolva: geritango

Van egy olyan mod ami csak annyit csinál, hogy játékba teszi az általad kiválasztott tankot. Tehát ha mondjuk elindítod, és bejelölsz egy tankot, akkor azt csatába teszi, de a tank a kezdőhelyről sehova nem fog moccanni. A csata végéig ott áll. Aztán csata végén a mod újra csatába teszi...és így akár 24 órát is játszik adott tank, de csak afk. Ez tiltott mod? Mert az ismerősöm szerint aki végigolvasta a tiltott modokról szóló förmedvényt..NEM tilos...lévén nem juttat csatában előnyhöz...vagy ilyesmi.

Főleg érdekelne mi haszna? Mondjuk prém tank esetében el tudom képzelni hogy a győztes/vesztes arány olyan hogy keres rajt pár ezüstöt. Meg mondjuk azt is elhiszem, hogy mára a jelentgetés (pláne bizonyos napszakban) hála a wot lesz@rom hozzáállásának értelmét vesztette. De amúgy ér valamit a csataszám?




Az unokatesom ferjenek a szobatarsa latta a facebookon az egyik ismerosenel, hogy allitilag aki bot-ot hasznal, azt p...n rugjak. De miert... mi koze a WGnek, ahhoz, hogy tolom el a statisztikamat, esetleg hatranyba hozom ezzel a csapattarsaimat. O bajuk. Minek leptek be.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252051 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Van egy olyan mod ami csak annyit csinál, hogy játékba teszi az általad kiválasztott tankot. Tehát ha mondjuk elindítod, és bejelölsz egy tankot, akkor azt csatába teszi, de a tank a kezdőhelyről sehova nem fog moccanni. A csata végéig ott áll. Aztán csata végén a mod újra csatába teszi...és így akár 24 órát is játszik adott tank, de csak afk.


Ezek voltak az un. első generációs botok. És, mint tudjuk, a botok abszolút engedélyezett dolgok... Ja, nem. :yk:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260796 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Kicsit böngészgettem a Mod Portalon, ezt találtam:

Force Mod

:yk:


Mellékletek:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 3 hónapja #260798 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-
Battlehits modnak van már használható verziója valahol?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264025 Írta: Kobaltum
Megválaszolva: Kobaltum
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e olyan mod xvm meg minden nélkül, ami csak annyit tud, hogy a automatikusan belép. Vagyis a Windows asztalon kattintok az ikonra kettőt és után többet nem kell nyomkodnom semmit a Garázsig. Ha van ilyen ne tartsátok magatokban, előre is nagyon köszönöm!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #264026 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e olyan mod xvm meg minden nélkül, ami csak annyit tud, hogy a automatikusan belép. Vagyis a Windows asztalon kattintok az ikonra kettőt és után többet nem kell nyomkodnom semmit a Garázsig. Ha van ilyen ne tartsátok magatokban, előre is nagyon köszönöm!

Töltsd le az aslains pakkot, és csak azt az egy modot pipáld be.

aslains pack
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kobaltum

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #264071 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy van-e olyan mod xvm meg minden nélkül, ami csak annyit tud, hogy a automatikusan belép. Vagyis a Windows asztalon kattintok az ikonra kettőt és után többet nem kell nyomkodnom semmit a Garázsig. Ha van ilyen ne tartsátok magatokban, előre is nagyon köszönöm!


De ha nem akarsz emiatt modot telepíteni, akkor a res_mods mappában megkeresed a login.xc filet és az autologin sort átírod false -ról "true" -ra

Ezután így fog kinézni a file tartalma, kiemeltem a vonatkozó részt.

/**
* Parameters for login screen
* ????????? ?????? ??????
*/
{
"login": {
// Skip intro movie
// ?????????? ????????????? ?????
"skipIntro": true,
// Save last server
// ????????? ????????? ??????
"saveLastServer": true,
// Auto enter to the game
// ?????????????? ???? ? ????
"autologin": true,
// Auto confirm old replays playing
// ????????????? ???????????? ???????????? ?????? ???????
"confirmOldReplays": false,
// Ping servers
// ???? ????????
"pingServers": {
"$ref": { "file": "hangar.xc", "path": "hangar.pingServers" },
// true - Show ping to the servers
// true - ?????????? ???? ?? ????????
"enabled": false,
// Axis field coordinates
// ????????? ???? ?? ????
"x": 5,
"y": 30
}
}
}
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kobaltum

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.