Jelenleg

21
látogatónk van

Starcraft

6 éve 6 hónapja #251507 Írta: Grande__Reagel
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Sziasztok,

Meglepett, hogy Starcraft-os topic nincs, holott ez is egy olyan klasszikus, ami megérdemli. gyhogy csináltam egyet :)

Első kérdésem az lenne: a SC 2-ben, ami fejlesztéseket csinálunk a hadjáratok alatt, használhatóak multi-ban, vagy azok csak a hadjáratban vannak?

Köszi

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251650 Írta: Axekiller01
Megválaszolva: Axekiller01
Előveszem megnézem :troll: :trollol: :rofl: Nem emlékszem :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251658 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89
Teljesen jogos topik, mert a wotban is jelen van a Starcraft hagyatéka. Pz 1c, Bc 12, T71, ezek ilyen különféle zergek. A Tog meg a Reaver.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251687 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Az artik meg az atom... :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251697 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Jgpz e100 meg a siege tank? :D mondjuk még a fantasy wotba be is kerülhetne. :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251781 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
No akkor csak a margóra: pár hete kihozták az első rész ránc-felvarrott változatát... :woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251791 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel

No akkor csak a margóra: pár hete kihozták az első rész ránc-felvarrott változatát... :woohoo:

És mennyire sikeresen? Csak mert fél éve kb mrgvetttem eredetiben, megy faszául, ha az explorer.exe-t kilövöm. Gondolom olyan nagy grafikai ráncfelvarrás nem lehetett, ha már a Diablo 1 is elég nyomorultul lett megoldva...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251794 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
azt hiszem, zoom van, nagyobb felbontás támogatás, efféle...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jocek89

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251819 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

No akkor csak a margóra: pár hete kihozták az első rész ránc-felvarrott változatát... :woohoo:

És mennyire sikeresen? Csak mert fél éve kb mrgvetttem eredetiben, megy faszául, ha az explorer.exe-t kilövöm. Gondolom olyan nagy grafikai ráncfelvarrás nem lehetett, ha már a Diablo 1 is elég nyomorultul lett megoldva...


Méé' vetted meg, ingyen letölthető a régi változat. Egyébként ahogy előttem írták, 4k-ig minden felbontást visz, hd textúrák, zoom, hangok új formátumban, egységek kis animált képei a panelen lecserélve, élesítve.



Király nagyon, és nem is vészes annyira a 14.99 ojró érte. Engem csak az zavar, hogy Diablo 2 óta nem toltam Blizzard játékot, és nincs battlenet accountom, és nem is szeretnék steam, origin és uplay mellé, már bőven elég ennyi f*szom kliens.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos, Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #251830 Írta: Leopardusz
Megválaszolva: Leopardusz
Vajon az útkeresésen is javitottak, vagy ebben is összeakadnak a Siege Tankok meg Dragoonok, meg egyebek...? :P

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252145 Írta: LazarusShield
Megválaszolva: LazarusShield

Vajon az útkeresésen is javitottak, vagy ebben is összeakadnak a Siege Tankok meg Dragoonok, meg egyebek...? :P


Nekem csak a sima eredeti van meg, de elég sok videót néztem meg a felújított változatról + olvasgattam fórumokat és az egyik kritika éppen azt érte hogy az útvonalkeresési problémát nem javították, meg azt is (de ez már lehet hogy konteó), hogy éppen a pro Starcraft játékosok kívánságára maradt a régi "bugos" útvonalkeresés.

Amúgy, jól néz ki a felújított változat, nekem csak az új egységportrék nem jöttek be (Kerrigan kivételével :blondy: ) mert úgy hozzászoktam már a kancsal Raynorhoz meg a neandervölgyi-fejű General Duke-hoz :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 6 hónapja #252151 Írta: Jocek89
Megválaszolva: Jocek89

Vajon az útkeresésen is javitottak, vagy ebben is összeakadnak a Siege Tankok meg Dragoonok, meg egyebek...? :P


Nekem csak a sima eredeti van meg, de elég sok videót néztem meg a felújított változatról + olvasgattam fórumokat és az egyik kritika éppen azt érte hogy az útvonalkeresési problémát nem javították, meg azt is (de ez már lehet hogy konteó), hogy éppen a pro Starcraft játékosok kívánságára maradt a régi "bugos" útvonalkeresés.

Amúgy, jól néz ki a felújított változat, nekem csak az új egységportrék nem jöttek be (Kerrigan kivételével :blondy: ) mert úgy hozzászoktam már a kancsal Raynorhoz meg a neandervölgyi-fejű General Duke-hoz :lol:


Szerintem menők az új portrék. Legalább is terran és protoss oldalról. A zergeké a korábbi nyálkás izéből átcsapott dínós bőrhatásúba, azokkal én sem vagyok elégedett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Wishyke

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 2 hónapja #262985 Írta: Wishyke
Megválaszolva: Wishyke
Na a Starcraft az a játék,mely igazán kultikus darab és ajánlatos mindenkinek kipróbálnia,főleg most,hogy ingyenes lett november óta :) (már most a starcraft 2-ről beszélve)..Igazán jöhetne egy kis plusz élet a szerverekre :) Csak ajánlani tudom mindenkinek! :newyear3: :newyear3: :newyear4: :newyear4: :banana: :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Leopardusz

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.